Check Point SandBlast Endpoint Protection liderem niezależnego raportu rozwiązań bezpieczeństwa dla punktów końcowych
Check Point uzyskał najwyższe możliwe wyniki w zakresie zapobiegania złośliwemu oprogramowaniu, zapobiegania exploitom, bezpiecznego zarządzania konfiguracją, bezpieczeństwa danych, kryteriów dostosowania do ram mobilnych i zero-trust.
2019-09-25, 10:27

Firma Check Point Software Technologies została uznana za lidera opublikowanego niedawno raportu Forrester „The Forrester Wave ™: Endpoint Security Suites, III kwartał 2019”. W raporcie oceniono 15 dostawców zabezpieczeń punktów końcowych i ich produktów, w tym zaawansowaną ochronę punktów końcowych SandBlast Agent firmy Check Point. Dostawców oceniono na podstawie 25 kryteriów, a Check Point uzyskał najwyższe możliwe wyniki w zakresie zapobiegania złośliwemu oprogramowaniu, zapobiegania exploitom, bezpiecznego zarządzania konfiguracją, bezpieczeństwa danych, kryteriów dostosowania ram mobilnych i zero-trust.

Forrester Wave to wiarygodne źródło informacji dla nabywców technologii, którzy chcą się dowiedzieć , w jaki sposób mogą chronić swoją firmę przed atakami i znaleźć dostawców, którzy najlepiej spełniają ich potrzeby. Wybrana grupa dostawców na rynku jest oceniana na podstawie mocnych i słabych stron ich obecnej oferty, strategii i obecności na rynku.

Dzięki możliwościom zmniejszenia powierzchni ataku na dany „punkt końcowy” i zapewnieniu szeregu środków ochrony behawioralnej w celu wykrycia i naprawienia działań związanych z zagrożeniami, SandBlast Agent Advanced Endpoint Protection został opracowany z myślą o integracji sieci. Portfolio Check Pointa obejmuje szereg podstawowych funkcji bezpieczeństwa punktów końcowych, w tym ponad 11 innowacyjnych silników i przełomową w branży technologię antywirusową, a także funkcje zapory ogniowej nowej generacji. Jak wskazuje raport „skupienie Check Pointa na zintegrowaniu funkcji bezpieczeństwa punktów końcowych z portfelem zabezpieczeń sieci doprowadziła do jednej z najściślejszych integracji między dwiema warstwami w tym badaniu, pomagając klientom w egzekwowaniu podejścia zero-trust na ich urządzeniach końcowych”.

- Uważamy, że uznanie nas za lidera prestiżowej firmy Forrester Wave jest potwierdzeniem zaangażowania Check Pointa we wsparcie organizacji w pozostaniu krok przed coraz bardziej zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi - powiedział Itai Greenberg, wiceprezes ds. zarządzania produktami i marketingu produktów, w Check Point Software Technologies.

SandBlast Agent Advanced Endpoint Protection jest integralnym składnikiem w pełni skonsolidowanej architektury bezpieczeństwa Check Point Infinity, która chroni sieć, punkty końcowe, chmurę i urządzenia mobilne. Wykorzystuje informacje o zagrożeniach w czasie rzeczywistym z centralnej bazy wiedzy ThreatCloud firmy Check Point, aby stale monitorować zagrożenia na wszystkich platformach.

KONTAKT / AUTOR
Kajetan Abramowicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy