Robert Szustkowski pozywa wydawnictwo Axel Springer i magazyn Fakt i żąda odszkodowania w wysokości 4 milionów zł
Robert Szustkowski, przedsiębiorca prowadzący działalność biznesową na wielu światowych rynkach, złożył w Sądzie Okręgowym w Warszawie w dniu 11.01.2017 oficjalny ‘’Pozew o ochronę dóbr osobistych’’.
2017-01-30, 10:38

W uzasadnieniu biznesmen pisze, że jako przedsiębiorca i dyplomata, aktywnie działający przez ostatnie lata na rzecz dyplomacji Zakonu Maltańskiego i Republiki Gambii, jest zbulwersowany przedstawianiem swojej osoby w nieprawdziwym i krzywdzącym świetle przez wydawnictwo Axel Springer Polska.

Przedsiębiorca skarży wydawnictwo oraz magazyn internetowy Fakt o podawanie nieprawdziwych informacji w materiale z dnia 16.11.2016 dowodząc, że szkalowały one jego dobre imię. Jednocześnie Robert Szustkowski żąda odszkodowania w wysokości 4 milionów złotych na rzecz fundacji Iskierka.

- W związku z nieprawdziwymi informacjami oraz spekulacjami, niniejszym pragnę stanowczo zaprzeczyć podanym pomówieniom – twierdzi Robert Szustkowski.

Robert Szustkowski zobowiązuje redaktora naczelnego magazynu internetowego Fakt – Pana Roberta Felusa, do niezwłocznego zamieszczenia sprostowania nieprawdziwych informacji.

KONTAKT / AUTOR
Kajetan Abramowicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy