Wielkanocna ofensywa PGS i marki O! Dobre. Pewne. Twoje.
Owoce w puszkach, oliwki i żurek – to kolejne produkty wdrażane przez Polską Grupę Supermarketów w ramach promocji marka własnej O! Dobre. Pewne. Twoje. Jeszcze przed świętami wielkanocnymi na półkach sklepów Top Market zagościły nowe, jakościowe produkty spożywcze. Obecnie marka PGS posiada w swojej ofercie ponad 150 produktów spożywczych i higienicznych.
2018-03-21, 10:59

W związku z okresem świątecznym, marka O! Dobre. Pewne. Twoje. włączyła kolejne nowe produkty do swojej oferty. Poszerzono między innymi gamę produktów w puszkach o brzoskwinie (850 ml) i ananasa (580 ml) w delikatnej zalewie syropowej. Produkty te doskonale nadadzą się do różnego rodzaju sałatek, deserów czy wypieków.

Dla miłośników bardziej wytrawnych smaków O! Dobre. Pewne. Twoje, przygotowało czarne i zielone oliwki drylowane (350 g). Oliwki, będące skarbami kuchni śródziemnomorskiej i bałkańskiej są bogate m.in. w witaminy z grupy B, wspierające kondycję skóry i przemianę materii oraz witaminy C, E oraz A. Oliwki są również źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych, choć jednocześnie są produktem niskokalorycznym.

Kolejnym produktem który zagościł w sklepach jest Żurek Tradycyjny. Żurek na zakwasie w połączeniu z białą kiełbasą to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób przygotować smaczne, tradycyjne wielkanocne śniadanie.

Linia O! Dobre. Pewne. Twoje. przekracza już 150 produktów dostępnych w sklepach pod egidą Polskiej Grupy Supermarketów. Jak zapewniają przedstawiciele Grupy, to nie koniec rozszerzania oferty marki, która okazała się dużym sukcesem polskiej spółki.

KONTAKT / AUTOR
Kajetan Abramowicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy