Pożyczki Online w Miloan Polska z Orderem Finansowym
Miloan Polska została uhonorowana w corocznym plebiscycie organizowanym przez magazyn gospodarczy Home&Market, za usługę kredytów gotówkowych online. To kolejne wyróżnienie dla międzynarodowej firmy finansowej, która w ciągu roku od debiutu na polskim rynku, stała się jednym z liderów branży pożyczek krótkoterminowych.
2018-04-04, 09:11

W tegorocznej edycji Orderów Finansowych, plebiscytu w którym wybierane są najlepsze usługi i produkty finansowe na polskim rynku Miloan Polska został wyróżniony w kategorii kredyt indywidualny. W ocenie magazynu Home&Market, firma dostarcza dodatkowych środków finansowych swoim klientom w chwili, gdy tylko ich potrzebują - szybko, wygodnie i odpowiedzialnie.

Miloan Polska używa własnego oprogramowania i technologii dostosowanych do swoich potrzeb, by zaoferować dogodne warunki kredytowe w szybki, przyjazny dla użytkownika i bezpieczny sposób. Miloan stosuje najnowsze systemy zabezpieczeń, tak aby dane klientów zawsze były bezpieczne.

Z danych Miloan Polska wynika, że klientami pożyczek online są głównie osoby młode, poniżej 40 roku życia (62 proc), a wskaźnik ten jest wyższy wśród osób pozostających w „stanie wolnym” (88 proc.). Są to osoby o średnich, miesięcznych zarobkach na poziomie 3000 zł, mieszkańców małych i średnich miast.

Przez ostatnie lata rynek pożyczkowy rósł stabilnie. Podobnie rosła średnia wartość pożyczek – obecnie średnio na poziomie 1.000–1.500 zł. Część konsumentów pożycza, gdyż aspiruje do realizacji wyższych planów, w związku z tym średnia wartość pożyczki rośnie. Według oficjalnych danych na rynku działa ok 140 podmiotów świadczących usługi pożyczkowe. 

KONTAKT / AUTOR
Robert Modliński
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy